Wkład filtra wody sznurkowy 9FA20
- Kod: A2109020
- Producent: VECTRON
- Kod producenta: A2109020
-
Dostępność:
BRAK - DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
(0 szt.)
Czas realizacji: Potwierdź dostępność - Magazyn: 4-12-7 Negocjuj
Filtr wody - wkład sznurkowy 9FA20
Wkład mechaniczny, wykonany ze sznurka polipropylenowego. Wkłady filtrujące polipropylenowe PP20, zapewniają filtrację z dokładnością do 20 mikronów - jest to jedna z najczęściej wybieranych dokładności filtracji, znajdująca zastosowanie zarówno w przypadku głównych ujęć wody jak i pojedynczych punktów jej pobierania. Może być również stosowany na pierwszym stopniu filtracji w systemach odwróconej osmozy. Filtr wykonany z włókna polipropylenowego, nawiniętego na rdzeń filtracyjny, taka budowa zapewnia wzrost gęstości filtr w kierunku jego rdzenia.
Wkład pasuje do większości filtrów narurowych standardu 10 cali, bez względu na producenta. Producent utrzymuje wysoki standard i typowe wymiary.
Przeznaczenie
Polipropylenowy wkład sznurkowy usuwa z wody nierozpuszczone w niej zanieczyszczenia i zawiesiny, chroniąc instalację wodną lub kolejne stopnie filtracji przez piaskiem, mułem i szlamem. Wkłady sznurkowe wykorzystywane są głównie w instalacjach wodnych w których jest niskie ciśnienie (sznurek w mniejszym stopniu niż włóknina obniża ciśnienie).
| Długość | 250mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 50mm |
| Średnica wewnętzna | Ø 25mm |
| Filtracja | 20µ |